Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rapid, aproape de faliment!

2 participanți

In jos

Rapid, aproape de faliment! Empty Rapid, aproape de faliment!

Mesaj Scris de Rawr Lun Noi 26, 2012 11:26 am

Rapidistii nu mai accepta situatia de la echipa, mai ales pentru ca nu vad salvarea care poate mentine Rapidul intre primele echipe ale campionatului. Mai rau este ca jucatorii pot pleca oricand, pentru ca nu sunt platiti de luni bune:
""Ei nu sunt platiti de cateva luni. Toti jucatorii ar fi putut sa plece, si Rapid n-ar mai fi avut acum pe nimeni la lot. Orice jucator isi poate depune memoriu si sa devina liber, dar ei joaca pentru culori, pentru ca iubesc acest club", a spus Marian Rada.
Probabil ca acum Rapid rezista doar prin spirit, cat si prin sutele de fani care mai vin inca meci de meci pe Giulesti. La fel este si in deplasari, unde tot o mana de oameni, inca entuziasmati, dar resemnati merg sa-i sustina pe baietii lui Rada si sa-l conteste pe 'dusmanul' de la 'oficiala'.

Suporterii sunt resemnati, votul sondajului de pe www.sport.ro a iesit negativ, majoritatea suporterilor au votat "Nimeni, clubul intra in colaps".


Eu sincer, chiar daca nu sunt rapidist, nu as vrea ca rapidul sa intre in colaps, totusi este o echipa titrata din Romania, ar pierde mult fotbalul romanesc.
Rawr
Rawr


Mesaje Mesaje : 213
Puncte Puncte : 480
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 6

https://fg-d.forumgratuit.ro

Sus In jos

Rapid, aproape de faliment! Empty Re: Rapid, aproape de faliment!

Mesaj Scris de emy [;x] Joi Feb 28, 2013 9:36 am

Eu unul zic ca nu e asa Adi, problema este a patronului + fotbalul romanesc nu ar pierde nimic..

emy [;x]


Mesaje Mesaje : 2
Puncte Puncte : 2
Reputatie : 0

Sus In jos

Rapid, aproape de faliment! Empty Re: Rapid, aproape de faliment!

Mesaj Scris de Rawr Lun Mar 04, 2013 8:22 am

Eu zic ca ar pierde. Galeria rapidului nu se poate compara cu nicio galerie din Romania, este una speciala. Pe deasupra ar mai exista doar un singur derby in campionat, Steaua - Dinamo.
Rawr
Rawr


Mesaje Mesaje : 213
Puncte Puncte : 480
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 6

https://fg-d.forumgratuit.ro

Sus In jos

Rapid, aproape de faliment! Empty Re: Rapid, aproape de faliment!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum